MOSER 134
|
Not set vs
Simon Scherer (Austria)
|
|
|
Not set |
Not set vs
Sibusiso Nkosana (Eq. Guinea)
|
|
|
Not set |
Not set vs
Rowland Rickie (Canada)
|
|
|
Not set |
Not set vs
Marek Augustín (Slovakia)
|
|
|
Not set |
Not set vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
|
Not set |
MOSER 133
|
Lose vs
Bud Tristin (Papua New Guinea)
|
|
5-16
|
2020-02-14 |
Win vs
Bulat Makhmud (Kazakhstan)
|
|
10-4
|
2020-02-14 |
Win vs
Bernardino Nilo (Dominican Republic)
|
|
11-3
|
2020-02-14 |
Win vs
Lelisa Chinedu (C.A.R.)
|
|
8-3
|
2020-02-14 |
Win vs
Marcelo Trinidad (Peru)
|
|
10-9
|
2020-02-14 |
MOSER 132
|
Lose vs
Lauro Sigfrido (Vatican City)
|
|
3-16
|
2019-12-21 |
Win vs
Ifa Chidiebube (Malawi)
|
|
9-8
|
2019-12-21 |
Win vs
Yasin Sikandar (Nepal)
|
|
12-7
|
2019-12-21 |
Win vs
Celino Eusebio (Barbados)
|
|
11-2
|
2019-12-21 |
Win vs
Rosendo Teófilo (Costa Rica)
|
|
10-4
|
2019-12-21 |
MOSER 131
|
Lose vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
5-11
|
2019-12-16 |
Win vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
10-5
|
2019-12-16 |
Win vs
Merle Chance (Australia)
|
|
16-4
|
2019-12-16 |
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
2-13
|
2019-12-16 |
Win vs
La Đăng Quyết (Vietnam)
|
|
10-7
|
2019-12-14 |
Win vs
Alden Ignacio (Philippines)
|
|
10-7
|
2019-12-14 |
Win vs
Murad Zaki (Qatar)
|
|
7-5
|
2019-12-14 |
Win vs
Emeka Akpofure (Eswatini)
|
|
10-3
|
2019-12-14 |
Win vs
Orfeo Basilio (Antigua and Barbuda)
|
|
10-1
|
2019-12-14 |
MOSER 130
|
Lose vs
Aboubacar Opeyemi (Burundi)
|
|
4-7
|
2019-12-14 |
Win vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
9-4
|
2019-12-14 |
Win vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
9-3
|
2019-12-14 |
Lose vs
Zedong Su (Taiwan)
|
|
5-7
|
2019-12-14 |
MOSER 129
|
Lose vs
Da Jia (Hong Kong)
|
|
4-10
|
2019-12-12 |
Lose vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
5-9
|
2019-12-12 |
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
10-9
|
2019-12-12 |
Win vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
6-3
|
2019-12-12 |
MOSER 128
|
Lose vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
4-7
|
2019-12-11 |
Lose vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
4-5
|
2019-12-11 |
Win vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
10-3
|
2019-12-11 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
9-3
|
2019-12-11 |
Lose vs
Da Jia (Hong Kong)
|
|
4-7
|
2019-12-11 |
Win vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
6-3
|
2019-12-11 |
Win vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
8-6
|
2019-12-11 |
MOSER 127
|
Lose vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
4-10
|
2019-11-26 |
Win vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
7-2
|
2019-11-26 |
Lose vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
4-7
|
2019-11-26 |
Win vs
Lauro Sigfrido (Vatican City)
|
|
14-9
|
2019-11-26 |
Win vs
Garrick Coy (Marshall Islands)
|
|
10-6
|
2019-11-26 |
South American League
|
Lose vs
Satchel Clancy (Falkland Islands) |
|
7-8
|
2019-11-25 |
Win vs
Carlos Nando (Guyana)
|
|
14-3
|
2019-11-25 |
MOSER 126
|
Lose vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
10-11
|
2019-11-03 |
Win vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
11-6
|
2019-11-03 |
Win vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
9-6
|
2019-11-03 |
Win vs
Álvaro Ovidio (Haiti)
|
|
13-11
|
2019-11-03 |
MOSER 125
|
Lose vs
Da Jia (Hong Kong)
|
|
5-8
|
2019-10-30 |
Lose vs
Boipelo Olujimi (Somalia)
|
|
7-8
|
2019-10-30 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
10-9
|
2019-10-30 |
MOSER 124
|
Lose vs
Da Jia (Hong Kong)
|
|
2-4
|
2019-09-20 |
Win vs
Bud Tristin (Papua New Guinea)
|
|
9-3
|
2019-09-20 |
Lose vs
Merle Chance (Australia)
|
|
6-7
|
2019-09-20 |
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
4-8
|
2019-09-20 |
Champions Row
|
Lose vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
5-8
|
2019-09-20 |
Lose vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
9-10
|
2019-09-20 |
Win vs
Merle Chance (Australia)
|
|
8-6
|
2019-09-20 |
Win vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
8-3
|
2019-09-20 |
MOSER 123
|
Lose vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
6-7
|
2019-09-19 |
Win vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
9-7
|
2019-09-19 |
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
3-8
|
2019-09-19 |
Win vs
Dean Luke (Palau)
|
|
12-9
|
2019-09-19 |
Win vs
Boipelo Olujimi (Somalia)
|
|
11-10
|
2019-09-19 |
MOSER 122
|
Lose vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
8-14
|
2019-09-13 |
Win vs
Xolani Ufuoma (Zambia)
|
|
14-6
|
2019-09-13 |
Win vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
5-4
|
2019-09-13 |
Lose vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
5-8
|
2019-09-13 |
MOSER 121
|
Lose vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
2-4
|
2019-09-03 |
Win vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
12-10
|
2019-09-03 |
Win vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
11-4
|
2019-09-03 |
Win vs
Lauro Sigfrido (Vatican City)
|
|
14-7
|
2019-09-03 |
Win vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
10-6
|
2019-09-03 |
MOSER 120
|
Lose vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
3-4
|
2019-08-31 |
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
13-9
|
2019-08-31 |
Win vs
Opeyemi Penjani (Nigeria)
|
|
3-2
|
2019-08-31 |
Win vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
11-4
|
2019-08-31 |
Win vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
9-5
|
2019-08-31 |
MOSER 118
|
Win vs
Dean Luke (Palau)
|
|
9-3
|
2019-08-31 |
Lose vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
7-9
|
2019-08-31 |
Lose vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
9-10
|
2019-08-31 |
MOSER 119
|
Lose vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
9-10
|
2019-08-31 |
Lose vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
3-6
|
2019-08-31 |
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
7-12
|
2019-08-31 |
Win vs
Merle Chance (Australia)
|
|
21-5
|
2019-08-31 |
MOSER 116
|
Win vs
Bud Tristin (Papua New Guinea)
|
|
13-4
|
2019-08-30 |
Win vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
10-4
|
2019-08-30 |
Win vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
11-8
|
2019-08-30 |
Win vs
Aboubacar Opeyemi (Burundi)
|
|
7-3
|
2019-08-30 |
Win vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
9-2
|
2019-08-30 |
Lose vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
4-5
|
2019-08-30 |
Win vs
Fraser Sefton (Sri Lanka)
|
|
5-4
|
2019-08-30 |
MOSER 117
|
Lose vs
Aboubacar Opeyemi (Burundi)
|
|
7-9
|
2019-08-30 |
Win vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
9-4
|
2019-08-30 |
Win vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
10-7
|
2019-08-30 |
Lose vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
2-7
|
2019-08-30 |
Win vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
9-2
|
2019-08-30 |
MOSER 114
|
Lose vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
7-8
|
2019-08-29 |
Win vs
Álvaro Ovidio (Haiti)
|
|
9-3
|
2019-08-29 |
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
4-10
|
2019-08-29 |
Win vs
Dean Luke (Palau)
|
|
13-7
|
2019-08-29 |
MOSER 115
|
Win vs
Xolani Ufuoma (Zambia)
|
|
5-4
|
2019-08-29 |
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
9-3
|
2019-08-29 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
7-3
|
2019-08-29 |
Win vs
Da Jia (Hong Kong)
|
|
12-4
|
2019-08-29 |
Win vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
10-3
|
2019-08-29 |
Win vs
Dean Luke (Palau)
|
|
10-5
|
2019-08-29 |
Win vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
11-4
|
2019-08-29 |
MOSER 113
|
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
2-13
|
2019-08-18 |
Lose vs
Bud Tristin (Papua New Guinea)
|
|
9-10
|
2019-08-18 |
Win vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
5-4
|
2019-08-18 |
Win vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
10-4
|
2019-08-18 |
MOSER 112
|
Lose vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
10-11
|
2019-08-17 |
Win vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
8-2
|
2019-08-17 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
9-6
|
2019-08-17 |
Win vs
Camden Carl (Cook Islands) |
|
11-3
|
2019-08-17 |
Win vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
10-6
|
2019-08-17 |
MOSER 111
|
Win vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
9-4
|
2019-08-17 |
Lose vs
Lauro Sigfrido (Vatican City)
|
|
5-14
|
2019-08-17 |
Lose vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
4-5
|
2019-08-17 |
MOSER 110
|
Lose vs
Boipelo Olujimi (Somalia)
|
|
3-9
|
2019-08-07 |
Win vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
9-8
|
2019-08-07 |
Lose vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
4-9
|
2019-08-07 |
MOSER 108
|
Win vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
9-3
|
2019-07-22 |
Lose vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
6-9
|
2019-07-22 |
Lose vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
5-9
|
2019-07-22 |
MOSER 109
|
Win vs
Lauro Sigfrido (Vatican City)
|
|
9-7
|
2019-07-28 |
Win vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
9-6
|
2019-07-28 |
Win vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
9-6
|
2019-07-28 |
Win vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
12-11
|
2019-07-28 |
Win vs
Lauro Sigfrido (Vatican City)
|
|
8-2
|
2019-07-23 |
Lose vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
6-8
|
2019-07-23 |
Win vs
Malak Maqsood (Yemen)
|
|
4-2
|
2019-07-23 |
MOSER 106
|
Win vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
6-5
|
2019-07-20 |
Lose vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
8-10
|
2019-07-20 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
10-5
|
2019-07-20 |
Win vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
9-5
|
2019-07-20 |
Win vs
Scot Isador (Cayman Islands) |
|
10-5
|
2019-07-20 |
Lose vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
2-7
|
2019-07-20 |
Win vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
18-5
|
2019-07-20 |
MOSER 107
|
Lose vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
9-10
|
2019-07-21 |
Win vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
11-2
|
2019-07-21 |
Win vs
Washington Foster (Montserrat) |
|
12-7
|
2019-07-21 |
Win vs
Charley Bill (United Kingdom)
|
|
8-7
|
2019-07-21 |
Lose vs
Bud Tristin (Papua New Guinea)
|
|
5-14
|
2019-07-21 |
MOSER 105
|
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
8-6
|
2019-07-20 |
Lose vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
5-6
|
2019-07-20 |
Win vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
7-5
|
2019-07-20 |
Win vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
14-8
|
2019-07-20 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
14-8
|
2019-07-20 |
Win vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
11-9
|
2019-07-20 |
Lose vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
4-10
|
2019-07-20 |
MOSER Single-Elimination
|
Lose vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
4-7
|
2019-07-06 |
MOSER 104
|
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
8-10
|
2019-07-13 |
Win vs
Álvaro Ovidio (Haiti)
|
|
4-3
|
2019-07-13 |
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
10-6
|
2019-07-13 |
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
3-9
|
2019-07-13 |
Win vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
14-5
|
2019-07-13 |
MOSER 103
|
Lose vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
10-12
|
2019-07-06 |
Win vs
Roger Narcisse (Guadeloupe) |
|
9-2
|
2019-07-06 |
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
7-9
|
2019-07-06 |
MOSER 101
|
Lose vs
Xolani Ufuoma (Zambia)
|
|
3-12
|
2019-07-01 |
Win vs
Roger Narcisse (Guadeloupe) |
|
7-2
|
2019-07-01 |
Lose vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
9-10
|
2019-07-01 |
Win vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
8-7
|
2019-07-01 |
MOSER 102
|
Lose vs
Nikolas Brent (Anguilla) |
|
6-9
|
2019-07-02 |
Lose vs
Xolani Ufuoma (Zambia)
|
|
4-14
|
2019-07-02 |
Lose vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
8-11
|
2019-07-02 |
MOSER 100
|
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
3-8
|
2019-06-17 |
Win vs
Kelcey Milo (Jersey) |
|
9-3
|
2019-06-17 |
Lose vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
3-7
|
2019-06-17 |
Lose vs
Merle Chance (Australia)
|
|
5-6
|
2019-06-17 |
Win vs
Aden Izzy (Guam) |
|
9-7
|
2019-06-17 |
Win vs
Roger Narcisse (Guadeloupe) |
|
10-5
|
2019-06-17 |
Win vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
9-8
|
2019-06-17 |
Lose vs
Ray Osbert (Guernsey) |
|
4-5
|
2019-06-17 |
MOSER 95
|
Lose vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
7-8
|
2019-06-14 |
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
4-8
|
2019-06-14 |
Win vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
8-7
|
2019-06-14 |
Win vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
12-4
|
2019-06-14 |
Win vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
13-11
|
2019-06-14 |
Win vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
10-4
|
2019-06-14 |
Win vs
Charley Bill (United Kingdom)
|
|
11-10
|
2019-06-14 |
MOSER 96
|
Win vs
Merle Chance (Australia)
|
|
10-4
|
2019-06-14 |
Lose vs
Charley Bill (United Kingdom)
|
|
9-10
|
2019-06-14 |
Lose vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
4-10
|
2019-06-14 |
MOSER 97
|
Win vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
7-4
|
2019-06-16 |
Lose vs
Opeyemi Penjani (Nigeria)
|
|
11-12
|
2019-06-16 |
Lose vs
Álvaro Ovidio (Haiti)
|
|
9-14
|
2019-06-16 |
MOSER 98
|
Lose vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
2-7
|
2019-06-16 |
Win vs
Scot Isador (Cayman Islands) |
|
12-3
|
2019-06-16 |
Lose vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
2-4
|
2019-06-16 |
Win vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
11-6
|
2019-06-16 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
7-3
|
2019-06-16 |
MOSER 99
|
Lose vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
6-9
|
2019-06-16 |
Win vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
7-2
|
2019-06-16 |
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
3-10
|
2019-06-16 |
Win vs
Opeyemi Penjani (Nigeria)
|
|
17-2
|
2019-06-16 |
MOSER 94
|
Win vs
Aboubacar Opeyemi (Burundi)
|
|
5-4
|
2019-06-13 |
Lose vs
Xolani Ufuoma (Zambia)
|
|
10-13
|
2019-06-13 |
Win vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
10-7
|
2019-06-13 |
Win vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
8-6
|
2019-06-13 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
8-3
|
2019-06-13 |
Lose vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
4-11
|
2019-06-13 |
Win vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
5-4
|
2019-06-13 |
MOSER 93
|
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
10-7
|
2019-06-12 |
Lose vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
4-5
|
2019-06-12 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
14-6
|
2019-06-12 |
Win vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
4-2
|
2019-06-12 |
Win vs
Aboubacar Opeyemi (Burundi)
|
|
13-7
|
2019-06-12 |
Lose vs
Washington Foster (Montserrat) |
|
6-13
|
2019-06-12 |
Win vs
Artúr Doriano (Slovenia)
|
|
5-4
|
2019-06-12 |
MOSER 91
|
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
3-4
|
2019-06-10 |
Win vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
9-8
|
2019-06-10 |
Win vs
Bud Tristin (Papua New Guinea)
|
|
8-2
|
2019-06-10 |
Win vs
Dean Luke (Palau)
|
|
10-4
|
2019-06-10 |
Win vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
13-9
|
2019-06-10 |
MOSER 92
|
Lose vs
Xolani Ufuoma (Zambia)
|
|
4-9
|
2019-06-10 |
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
14-7
|
2019-06-10 |
Win vs
Artúr Doriano (Slovenia)
|
|
8-7
|
2019-06-10 |
Win vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
10-9
|
2019-06-10 |
MOSER 86
|
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
6-9
|
2019-06-08 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
12-3
|
2019-06-08 |
Lose vs
Boipelo Olujimi (Somalia)
|
|
3-4
|
2019-06-08 |
Win vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
9-2
|
2019-06-08 |
MOSER 87
|
Lose vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
9-10
|
2019-06-08 |
Win vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
9-2
|
2019-06-08 |
Win vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
12-6
|
2019-06-08 |
Lose vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
4-9
|
2019-06-08 |
MOSER 88
|
Lose vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
3-4
|
2019-06-08 |
Lose vs
Aboubacar Opeyemi (Burundi)
|
|
6-12
|
2019-06-08 |
Win vs
Opeyemi Penjani (Nigeria)
|
|
10-4
|
2019-06-08 |
MOSER 89
|
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
5-9
|
2019-06-08 |
Win vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
13-7
|
2019-06-08 |
Lose vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
2-8
|
2019-06-08 |
MOSER 90
|
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
3-11
|
2019-06-09 |
Win vs
Aboubacar Opeyemi (Burundi)
|
|
9-5
|
2019-06-09 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
10-4
|
2019-06-09 |
Win vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
13-4
|
2019-06-09 |
Win vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
11-2
|
2019-06-09 |
Win vs
Dean Luke (Palau)
|
|
8-4
|
2019-06-09 |
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
7-9
|
2019-06-09 |
MOSER 80
|
Lose vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
7-10
|
2019-06-07 |
Win vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
9-3
|
2019-06-07 |
Win vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
12-2
|
2019-06-07 |
Win vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
10-4
|
2019-06-07 |
MOSER 81
|
Lose vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
5-7
|
2019-06-08 |
Lose vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
7-8
|
2019-06-08 |
Win vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
13-5
|
2019-06-08 |
Win vs
Mayeso Simiyu (South Sudan)
|
|
12-3
|
2019-06-08 |
MOSER 82
|
Lose vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
3-6
|
2019-06-08 |
Win vs
Opeyemi Penjani (Nigeria)
|
|
7-5
|
2019-06-08 |
Win vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
9-4
|
2019-06-08 |
Win vs
Bud Tristin (Papua New Guinea)
|
|
10-3
|
2019-06-08 |
MOSER 83
|
Lose vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
8-15
|
2019-06-08 |
Win vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
14-7
|
2019-06-08 |
Lose vs
Ichirou Hiroshi (Japan)
|
|
3-4
|
2019-06-08 |
MOSER 84
|
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
10-13
|
2019-06-08 |
Win vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
12-5
|
2019-06-08 |
Win vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
19-4
|
2019-06-08 |
Win vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
7-2
|
2019-06-08 |
Lose vs
Bud Tristin (Papua New Guinea)
|
|
5-7
|
2019-06-08 |
Win vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
9-4
|
2019-06-08 |
Win vs
Charley Bill (United Kingdom)
|
|
7-2
|
2019-06-08 |
MOSER 85
|
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
4-7
|
2019-06-08 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
16-7
|
2019-06-08 |
Lose vs
Ichirou Hiroshi (Japan)
|
|
10-11
|
2019-06-08 |
Win vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
12-7
|
2019-06-08 |
Win vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
8-2
|
2019-06-08 |
MOSER 77
|
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
2-6
|
2019-06-06 |
Lose vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
3-11
|
2019-06-06 |
Win vs
Charley Bill (United Kingdom)
|
|
7-2
|
2019-06-06 |
Win vs
Álvaro Ovidio (Haiti)
|
|
12-5
|
2019-06-06 |
MOSER 78
|
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
6-9
|
2019-06-06 |
Lose vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
1-4
|
2019-06-06 |
Win vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
9-2
|
2019-06-06 |
Win vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
11-10
|
2019-06-06 |
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
3-7
|
2019-06-06 |
Win vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
7-5
|
2019-06-06 |
Win vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
5-3
|
2019-06-06 |
MOSER 79
|
Lose vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
6-17
|
2019-06-07 |
Win vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
7-4
|
2019-06-07 |
Win vs
Gil Felipe (Ecuador)
|
|
9-5
|
2019-06-07 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
11-10
|
2019-06-07 |
MOSER 76
|
Win vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
10-3
|
2019-06-06 |
Win vs
Terance Winfred (Saint Kitts and Nevis)
|
|
7-2
|
2019-06-06 |
Win vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
12-6
|
2019-06-06 |
Win vs
Aboubacar Opeyemi (Burundi)
|
|
16-3
|
2019-06-06 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
11-7
|
2019-06-06 |
Win vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
6-2
|
2019-06-06 |
Win vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
14-8
|
2019-06-06 |
MOSER 75
|
Win vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
14-4
|
2019-06-04 |
Win vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
9-7
|
2019-06-04 |
Win vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
9-3
|
2019-06-04 |
Win vs
Álvaro Ovidio (Haiti)
|
|
9-7
|
2019-06-04 |
Win vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
10-3
|
2019-06-04 |
Win vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
19-9
|
2019-06-04 |
Win vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
7-2
|
2019-06-04 |
MOSER 71
|
Win vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
15-11
|
2019-06-04 |
Win vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
9-5
|
2019-06-04 |
Win vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
11-4
|
2019-06-04 |
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
5-3
|
2019-06-04 |
Lose vs
Mayeso Simiyu (South Sudan)
|
|
3-8
|
2019-06-04 |
Win vs
Boipelo Olujimi (Somalia)
|
|
12-5
|
2019-06-04 |
Win vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
8-2
|
2019-06-04 |
MOSER 72
|
Lose vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
7-9
|
2019-06-04 |
Win vs
Boipelo Olujimi (Somalia)
|
|
13-3
|
2019-06-04 |
Win vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
8-5
|
2019-06-04 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
10-5
|
2019-06-04 |
MOSER 73
|
Lose vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
3-8
|
2019-06-04 |
Win vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
10-4
|
2019-06-04 |
Win vs
Merle Chance (Australia)
|
|
9-5
|
2019-06-04 |
Win vs
Boipelo Olujimi (Somalia)
|
|
7-4
|
2019-06-04 |
Win vs
Artúr Doriano (Slovenia)
|
|
8-2
|
2019-06-04 |
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
8-9
|
2019-06-04 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
5-3
|
2019-06-04 |
MOSER 74
|
Lose vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
3-7
|
2019-06-04 |
Win vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
12-5
|
2019-06-04 |
Win vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
8-7
|
2019-06-04 |
Win vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
10-9
|
2019-06-04 |
Win vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
13-3
|
2019-06-04 |
Win vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
10-7
|
2019-06-04 |
Win vs
Islam Hatim (Syria)
|
|
9-3
|
2019-06-04 |
MOSER 70
|
Win vs
Merle Chance (Australia)
|
|
11-7
|
2019-06-02 |
Win vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
11-3
|
2019-06-02 |
Win vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
7-2
|
2019-06-02 |
Win vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
10-3
|
2019-06-02 |
Win vs
Islam Hatim (Syria)
|
|
11-3
|
2019-06-02 |
Win vs
Aboubacar Opeyemi (Burundi)
|
|
6-5
|
2019-06-02 |
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
12-7
|
2019-06-02 |
MOSER 68
|
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
9-10
|
2019-06-02 |
Win vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
10-4
|
2019-06-02 |
Lose vs
Gil Felipe (Ecuador)
|
|
3-5
|
2019-06-02 |
MOSER 69
|
Win vs
Ichirou Hiroshi (Japan)
|
|
5-4
|
2019-06-02 |
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
9-10
|
2019-06-02 |
Lose vs
Merle Chance (Australia)
|
|
4-13
|
2019-06-02 |
MOSER 67
|
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
2-8
|
2019-05-24 |
Win vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
9-8
|
2019-05-24 |
Win vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
12-7
|
2019-05-24 |
Win vs
Kariuki Faraji (Togo)
|
|
10-4
|
2019-05-24 |
MOSER 66
|
Lose vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
7-8
|
2019-05-24 |
Win vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
8-7
|
2019-05-24 |
Win vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
7-5
|
2019-05-24 |
Win vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
9-3
|
2019-05-24 |
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
5-6
|
2019-05-24 |
MOSER 65
|
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
11-10
|
2019-05-23 |
Lose vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
6-7
|
2019-05-23 |
Win vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
13-8
|
2019-05-23 |
Win vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
12-7
|
2019-05-23 |
Win vs
Boipelo Olujimi (Somalia)
|
|
9-2
|
2019-05-23 |
Win vs
Ichirou Hiroshi (Japan)
|
|
8-7
|
2019-05-23 |
Win vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
8-1
|
2019-05-23 |
MOSER 63
|
Lose vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
8-9
|
2019-05-21 |
Win vs
Tito Bartolomé (Saint Vincent and the Grenad
|
|
6-5
|
2019-05-21 |
Win vs
Mayeso Simiyu (South Sudan)
|
|
3-2
|
2019-05-21 |
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
12-13
|
2019-05-21 |
MOSER 64
|
Win vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
6-4
|
2019-05-23 |
Win vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
10-2
|
2019-05-23 |
Win vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
10-4
|
2019-05-23 |
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
5-2
|
2019-05-23 |
Win vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
8-7
|
2019-05-23 |
Lose vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
10-12
|
2019-05-23 |
Win vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
6-5
|
2019-05-23 |
MOSER 61
|
Lose vs
Álvaro Ovidio (Haiti)
|
|
4-7
|
2019-05-19 |
Win vs
Merle Chance (Australia)
|
|
7-1
|
2019-05-19 |
Win vs
Artúr Doriano (Slovenia)
|
|
7-5
|
2019-05-19 |
Win vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
13-9
|
2019-05-19 |
MOSER 62
|
Win vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
8-6
|
2019-05-21 |
Lose vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
2-8
|
2019-05-21 |
Win vs
Mayeso Simiyu (South Sudan)
|
|
10-4
|
2019-05-21 |
Win vs
Sandile Abiodun (Madagascar)
|
|
14-7
|
2019-05-21 |
Win vs
Chikelu Nsonowa (Mozambique)
|
|
15-8
|
2019-05-20 |
Win vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
14-3
|
2019-05-20 |
Win vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
11-6
|
2019-05-20 |
MOSER 60
|
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
6-7
|
2019-05-18 |
Win vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
9-4
|
2019-05-18 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
10-3
|
2019-05-18 |
Win vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
9-4
|
2019-05-18 |
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
2-9
|
2019-05-18 |
Win vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
8-7
|
2019-05-18 |
Win vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
8-7
|
2019-05-18 |
MOSER 58
|
Lose vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
4-8
|
2019-05-18 |
Win vs
Merle Chance (Australia)
|
|
4-3
|
2019-05-18 |
Win vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
6-4
|
2019-05-18 |
Win vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
9-5
|
2019-05-18 |
Win vs
Arya Soroush (Afghanistan)
|
|
15-3
|
2019-05-18 |
Win vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
11-5
|
2019-05-18 |
Win vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
8-4
|
2019-05-18 |
MOSER 59
|
Win vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
10-4
|
2019-05-18 |
Win vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
8-6
|
2019-05-18 |
Win vs
Abd al-Malik Rifat (Bahrain)
|
|
13-3
|
2019-05-18 |
Win vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
12-9
|
2019-05-18 |
Win vs
Aboubacar Opeyemi (Burundi)
|
|
11-2
|
2019-05-18 |
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
10-3
|
2019-05-18 |
Lose vs
Benjaminas Aleksandras (Lithuania)
|
|
8-10
|
2019-05-18 |
MOSER 57
|
Lose vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
4-6
|
2019-05-17 |
Lose vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
2-5
|
2019-05-17 |
Win vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
14-6
|
2019-05-17 |
Win vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
12-4
|
2019-05-17 |
Win vs
Bradford Gabriel (Kiribati)
|
|
10-4
|
2019-05-17 |
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
9-10
|
2019-05-17 |
Win vs
Álvaro Ovidio (Haiti)
|
|
19-1
|
2019-05-17 |
MOSER 56
|
Win vs
Merle Chance (Australia)
|
|
6-3
|
2019-05-14 |
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
4-2
|
2019-05-14 |
Win vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
12-3
|
2019-05-14 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
4-2
|
2019-05-14 |
Win vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
16-7
|
2019-05-14 |
Win vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
7-2
|
2019-05-14 |
Win vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
12-7
|
2019-05-14 |
MOSER 54
|
Lose vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
2-9
|
2019-05-13 |
Win vs
Álvaro Ovidio (Haiti)
|
|
13-5
|
2019-05-13 |
Win vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
4-3
|
2019-05-13 |
Win vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
9-6
|
2019-05-13 |
Win vs
Tendai Akachi (Comoros)
|
|
10-3
|
2019-05-13 |
Win vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
11-10
|
2019-05-13 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
9-6
|
2019-05-13 |
MOSER 55
|
Lose vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
2-13
|
2019-05-14 |
Win vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
8-6
|
2019-05-14 |
Win vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
10-3
|
2019-05-14 |
Win vs
Zedong Su (Taiwan)
|
|
12-4
|
2019-05-14 |
MOSER 52
|
Lose vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
5-7
|
2019-05-12 |
Win vs
Charley Bill (United Kingdom)
|
|
7-6
|
2019-05-12 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
14-1
|
2019-05-12 |
Win vs
Tito Bartolomé (Saint Vincent and the Grenad
|
|
7-4
|
2019-05-12 |
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
4-10
|
2019-05-12 |
Win vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
13-5
|
2019-05-12 |
Win vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
12-4
|
2019-05-12 |
MOSER 53
|
Win vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
10-6
|
2019-05-13 |
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
12-13
|
2019-05-13 |
Win vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
7-0
|
2019-05-13 |
Win vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
4-3
|
2019-05-13 |
Lose vs
Ichirou Hiroshi (Japan)
|
|
6-10
|
2019-05-13 |
Win vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
9-5
|
2019-05-13 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
11-6
|
2019-05-13 |
MOSER 51
|
Lose vs
Merle Chance (Australia)
|
|
5-8
|
2019-05-11 |
Lose vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
7-10
|
2019-05-11 |
Win vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
14-8
|
2019-05-11 |
MOSER 47
|
Lose vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
3-4
|
2019-05-07 |
Win vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
9-8
|
2019-05-07 |
Lose vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
6-7
|
2019-05-07 |
Win vs
Najib Izz ud-Din (Iraq)
|
|
14-8
|
2019-05-07 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
6-5
|
2019-05-07 |
MOSER 48
|
Lose vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
5-7
|
2019-05-08 |
Win vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
5-4
|
2019-05-08 |
Win vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
9-3
|
2019-05-08 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
9-8
|
2019-05-08 |
Win vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
6-4
|
2019-05-08 |
Lose vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
1-11
|
2019-05-08 |
Win vs
Tendai Akachi (Comoros)
|
|
10-6
|
2019-05-08 |
MOSER 49
|
Lose vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
2-8
|
2019-05-08 |
Win vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
12-7
|
2019-05-08 |
Win vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
8-3
|
2019-05-08 |
Win vs
Charley Bill (United Kingdom)
|
|
10-9
|
2019-05-08 |
Lose vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
7-8
|
2019-05-08 |
MOSER 50
|
Win vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
14-3
|
2019-05-08 |
Lose vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
6-9
|
2019-05-08 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
10-9
|
2019-05-08 |
Win vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
10-8
|
2019-05-08 |
Win vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
11-9
|
2019-05-08 |
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
9-4
|
2019-05-08 |
Win vs
Atanasije Nebojša (Kosovo)
|
|
10-2
|
2019-05-08 |
MOSER 45
|
Lose vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
2-9
|
2019-05-07 |
Win vs
Ichirou Hiroshi (Japan)
|
|
13-7
|
2019-05-07 |
Win vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
6-3
|
2019-05-07 |
Win vs
Fatsani Oluwaseun (Algeria)
|
|
9-5
|
2019-05-07 |
MOSER 46
|
Lose vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
3-9
|
2019-05-07 |
Lose vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
5-11
|
2019-05-07 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
13-9
|
2019-05-07 |
MOSER 44
|
Lose vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
7-8
|
2019-05-05 |
Lose vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
3-15
|
2019-05-05 |
Lose vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
7-10
|
2019-05-05 |
MOSER 43
|
Lose vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
9-10
|
2019-05-05 |
Win vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
9-6
|
2019-05-05 |
Win vs
Marcelo Celino (Guatemala)
|
|
4-3
|
2019-05-05 |
Win vs
Atanasije Nebojša (Kosovo)
|
|
6-5
|
2019-05-05 |
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
3-10
|
2019-05-05 |
Win vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
14-9
|
2019-05-05 |
Win vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
13-8
|
2019-05-05 |
MOSER 42
|
Lose vs
Fatsani Oluwaseun (Algeria)
|
|
7-14
|
2019-05-05 |
Lose vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
3-7
|
2019-05-05 |
Win vs
Dayo Rudo (Republic of the Congo)
|
|
9-6
|
2019-05-05 |
MOSER 41
|
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
11-12
|
2019-05-03 |
Lose vs
Charley Bill (United Kingdom)
|
|
6-13
|
2019-05-03 |
Win vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
12-4
|
2019-05-03 |
MOSER 40
|
Lose vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
9-16
|
2019-05-02 |
Win vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
9-4
|
2019-05-02 |
Win vs
Álvaro Ovidio (Haiti)
|
|
13-8
|
2019-05-02 |
Win vs
Zedong Su (Taiwan)
|
|
7-6
|
2019-05-02 |
Win vs
Chi Kobina (Cameroon)
|
|
11-3
|
2019-05-02 |
Win vs
Merle Chance (Australia)
|
|
13-2
|
2019-05-02 |
Lose vs
Ichirou Hiroshi (Japan)
|
|
7-12
|
2019-05-02 |
Moser Champions Cup IV
|
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
4-11
|
2019-05-02 |
Win vs
Rodney Davin (Jamaica)
|
|
6-3
|
2019-05-02 |
Lose vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
4-6
|
2019-05-02 |
MOSER 38
|
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
9-11
|
2019-04-30 |
Lose vs
Zedong Su (Taiwan)
|
|
3-7
|
2019-04-30 |
Lose vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
4-10
|
2019-04-30 |
MOSER 39
|
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
9-10
|
2019-04-30 |
Win vs
Zedong Su (Taiwan)
|
|
7-5
|
2019-04-30 |
Lose vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
6-13
|
2019-04-30 |
MOSER 36
|
Lose vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
7-13
|
2019-04-28 |
Lose vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
4-7
|
2019-04-28 |
Win vs
Fatsani Oluwaseun (Algeria)
|
|
11-10
|
2019-04-28 |
Win vs
Charley Bill (United Kingdom)
|
|
4-3
|
2019-04-28 |
MOSER 37
|
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
4-9
|
2019-04-28 |
Win vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
7-2
|
2019-04-28 |
Win vs
Mahmud Imran (Jordan)
|
|
19-3
|
2019-04-28 |
Lose vs
Charley Bill (United Kingdom)
|
|
8-14
|
2019-04-28 |
Lose vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
5-14
|
2019-04-28 |
MOSER 34
|
Lose vs
Ichirou Hiroshi (Japan)
|
|
9-12
|
2019-04-27 |
Lose vs
Aboubacar Opeyemi (Burundi)
|
|
9-11
|
2019-04-27 |
Win vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
3-2
|
2019-04-27 |
Win vs
Fatsani Oluwaseun (Algeria)
|
|
11-3
|
2019-04-27 |
MOSER 35
|
Lose vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
10-11
|
2019-04-27 |
Win vs
Charley Bill (United Kingdom)
|
|
16-9
|
2019-04-27 |
Lose vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
4-8
|
2019-04-27 |
MOSER 32
|
Lose vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
7-20
|
2019-04-27 |
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
3-7
|
2019-04-27 |
Win vs
Gil Felipe (Ecuador)
|
|
13-7
|
2019-04-27 |
MOSER 33
|
Win vs
Dobroslav Vasko (Bulgaria)
|
|
7-6
|
2019-04-27 |
Lose vs
Zedong Su (Taiwan)
|
|
6-11
|
2019-04-27 |
Lose vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
5-8
|
2019-04-27 |
MOSER Champions Cup III
|
Lose vs
Merle Chance (Australia)
|
|
2-7
|
2019-04-25 |
Lose vs
Vosgi Levon (Armenia)
|
|
7-8
|
2019-04-25 |
Win vs
Afu Alofipo (F.S. Micronesia)
|
|
9-5
|
2019-04-25 |
MOSER 31
|
Lose vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
5-6
|
2019-04-26 |
Lose vs
Simon Scherer (Austria)
|
|
7-10
|
2019-04-26 |
Win vs
Tito Bartolomé (Saint Vincent and the Grenad
|
|
4-2
|
2019-04-26 |
MOSER 30
|
Lose vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
6-11
|
2019-04-25 |
Win vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
12-5
|
2019-04-25 |
Win vs
Fatsani Oluwaseun (Algeria)
|
|
12-6
|
2019-04-25 |
Lose vs
Zedong Su (Taiwan)
|
|
9-10
|
2019-04-25 |
MOSER 29
|
Lose vs
Kwasi Thabani (Djibouti)
|
|
3-5
|
2019-04-24 |
Lose vs
Muhammad al-Ghattas (Saudi Arabia)
|
|
8-9
|
2019-04-24 |
Lose vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
6-11
|
2019-04-24 |
MOSER 27
|
Lose vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
8-9
|
2019-04-20 |
Lose vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
5-11
|
2019-04-20 |
Win vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
12-6
|
2019-04-20 |
Win vs
Rosendo Teófilo (Costa Rica)
|
|
10-4
|
2019-04-20 |
MOSER 28
|
Lose vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
3-4
|
2019-04-20 |
Win vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
9-3
|
2019-04-20 |
Lose vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
2-5
|
2019-04-20 |
MOSER 26
|
Lose vs
Zedong Su (Taiwan)
|
|
10-11
|
2019-04-20 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
12-10
|
2019-04-20 |
Lose vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
7-11
|
2019-04-20 |
Lose vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
4-8
|
2019-04-20 |
Win vs
Chi Kobina (Cameroon)
|
|
8-3
|
2019-04-20 |
MOSER 25
|
Win vs
Olufunke Chidiebube (DR Congo)
|
|
11-6
|
2019-04-19 |
Lose vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
2-13
|
2019-04-19 |
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
2-7
|
2019-04-19 |
MOSER 24
|
Win vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
9-7
|
2019-04-13 |
Win vs
Meade Garnet (United States)
|
|
9-6
|
2019-04-13 |
Lose vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
3-9
|
2019-04-13 |
MOSER 23
|
Lose vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
6-11
|
2019-04-13 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
9-8
|
2019-04-13 |
Lose vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
10-12
|
2019-04-13 |
Win vs
Eskender Abiodun (Cote D'Ivoire)
|
|
10-5
|
2019-04-13 |
MOSER 21
|
Lose vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
9-10
|
2019-04-11 |
Win vs
Fatsani Oluwaseun (Algeria)
|
|
10-5
|
2019-04-11 |
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
3-5
|
2019-04-11 |
MOSER 22
|
Win vs
Chikondi Bamidele (Seychelles)
|
|
7-1
|
2019-04-12 |
Win vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
10-9
|
2019-04-12 |
Win vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
6-5
|
2019-04-12 |
Win vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
9-8
|
2019-04-12 |
Win vs
Glauco Jafet (Belize)
|
|
10-7
|
2019-04-12 |
Win vs
Tito Bartolomé (Saint Vincent and the Grenad
|
|
3-0
|
2019-04-12 |
Win vs
Chikondi Bamidele (Seychelles)
|
|
16-8
|
2019-04-12 |
MOSER 16
|
Lose vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
3-9
|
2019-04-10 |
Win vs
Marica Anušić (Montenegro)
|
|
10-5
|
2019-04-10 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
7-4
|
2019-04-10 |
Win vs
Anaru Manaia (Solomon Islands)
|
|
10-6
|
2019-04-10 |
Win vs
Celino Eusebio (Barbados)
|
|
11-10
|
2019-04-10 |
Win vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
5-1
|
2019-04-10 |
Win vs
Chi Kobina (Cameroon)
|
|
12-6
|
2019-04-10 |
MOSER 17
|
Lose vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
4-6
|
2019-04-10 |
Lose vs
Peretz Rotem (Israel)
|
|
6-9
|
2019-04-10 |
Win vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
12-11
|
2019-04-10 |
MOSER 18
|
Lose vs
Glauco Jafet (Belize)
|
|
10-13
|
2019-04-10 |
Lose vs
Kolos Dániel (Hungary)
|
|
3-5
|
2019-04-10 |
Win vs
Ismo Nikkola (Finland)
|
|
14-8
|
2019-04-10 |
MOSER 19
|
Win vs
Inge Maximilian (Norway)
|
|
20-3
|
2019-04-10 |
Lose vs
Zedong Su (Taiwan)
|
|
4-5
|
2019-04-10 |
Lose vs
Fadil Fareed (Kuwait)
|
|
5-10
|
2019-04-10 |
MOSER 20
|
Lose vs
Merle Chance (Australia)
|
|
3-7
|
2019-04-11 |
Lose vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
3-8
|
2019-04-11 |
Win vs
Anaru Manaia (Solomon Islands)
|
|
10-7
|
2019-04-11 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
6-2
|
2019-04-11 |
Win vs
Fatsani Oluwaseun (Algeria)
|
|
10-9
|
2019-04-11 |
Win vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
11-2
|
2019-04-11 |
Win vs
Patariki Tamati (Tuvalu)
|
|
8-7
|
2019-04-11 |
Moser Champions Cup II
|
Win vs
Olufunke Chidiebube (DR Congo)
|
|
13-5
|
2019-04-11 |
Lose vs
Zedong Su (Taiwan)
|
|
9-11
|
2019-04-11 |
Lose vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
5-13
|
2019-04-11 |
MOSER 14
|
Lose vs
Ryan Vansteenkiste (Belgium)
|
|
2-7
|
2019-04-08 |
Win vs
Bulat Makhmud (Kazakhstan)
|
|
10-3
|
2019-04-08 |
Win vs
Zedong Su (Taiwan)
|
|
16-7
|
2019-04-08 |
Win vs
Peretz Rotem (Israel)
|
|
10-2
|
2019-04-08 |
MOSER 15
|
Lose vs
Elvar Ásmundur (Iceland)
|
|
6-16
|
2019-04-10 |
Win vs
Anaru Manaia (Solomon Islands)
|
|
9-4
|
2019-04-10 |
Win vs
Mphatso Chi (Ghana)
|
|
8-2
|
2019-04-10 |
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
2-10
|
2019-04-10 |
Win vs
Ayren Whitaker (Chad)
|
|
7-1
|
2019-04-10 |
MOSER Champions Cup
|
Lose vs
Chi Kobina (Cameroon)
|
|
1-9
|
2019-04-07 |
Win vs
Tito Bartolomé (Saint Vincent and the Grenad
|
|
13-7
|
2019-04-07 |
Lose vs
Angelino Dimas (Argentina)
|
|
7-14
|
2019-04-07 |
Win vs
İlhan Reşit (Turkey)
|
|
8-3
|
2019-04-07 |
Win vs
Anaru Manaia (Solomon Islands)
|
|
10-7
|
2019-04-07 |
MOSER 11
|
Lose vs
Azubuike Dumisani (Sierra Leone)
|
|
7-9
|
2019-04-07 |
Lose vs
Elvar Ásmundur (Iceland)
|
|
10-12
|
2019-04-07 |
Win vs
Edmundo Reyes (Spain)
|
|
10-7
|
2019-04-07 |
Win vs
Gianis Nik (Greece)
|
|
12-10
|
2019-04-07 |
MOSER 12
|
Lose vs
Olufunke Chidiebube (DR Congo)
|
|
8-12
|
2019-04-07 |
Lose vs
Zaheer Boutros (U.A.E.)
|
|
5-10
|
2019-04-07 |
Win vs
Bulat Makhmud (Singapore)
|
|
13-7
|
2019-04-07 |
Win vs
Glauco Jafet (Belize)
|
|
8-3
|
2019-04-07 |
MOSER 13
|
Lose vs
Paquito Maximiano (Uruguay)
|
|
10-12
|
2019-04-08 |
Win vs
Tito Bartolomé (Saint Vincent and the Grenad
|
|
9-4
|
2019-04-08 |
Win vs
Ekenedilichukwu Chikondi (South Africa)
|
|
10-9
|
2019-04-08 |
Win vs
Muhammad al-Ghattas (Saudi Arabia)
|
|
13-7
|
2019-04-08 |
Win vs
Elvar Ásmundur (Iceland)
|
|
8-7
|
2019-04-08 |
MOSER 5
|
Lose vs
Chi Kobina (Cameroon)
|
|
2-4
|
2019-04-07 |
Win vs
Cebrián Epifanio (Venezuela)
|
|
4-3
|
2019-04-07 |
Win vs
Erfan Hamed (Uzbekistan)
|
|
10-5
|
2019-04-07 |
Win vs
Bulat Makhmud (Singapore)
|
|
4-3
|
2019-04-06 |
Win vs
Olufunke Chidiebube (DR Congo)
|
|
10-9
|
2019-04-06 |
MOSER 6
|
Lose vs
Glauco Jafet (Belize)
|
|
3-4
|
2019-04-07 |
Win vs
Kwame Sithembile (Mauritius)
|
|
7-6
|
2019-04-07 |
Win vs
Josué Nathanaël (France)
|
|
7-1
|
2019-04-07 |
Lose vs
İlhan Reşit (Turkey)
|
|
5-8
|
2019-04-07 |
MOSER 7
|
Lose vs
Ibán José (Nicaragua)
|
|
5-9
|
2019-04-07 |
Win vs
Fadil Fareed (Kuwait)
|
|
10-2
|
2019-04-07 |
Win vs
Ignaz Leo (Germany)
|
|
12-1
|
2019-04-07 |
Win vs
Savva Pankratiy (Turkmenistan)
|
|
7-3
|
2019-04-07 |
MOSER 8
|
Lose vs
Abele Gottfried (Luxembourg)
|
|
4-6
|
2019-04-07 |
Win vs
Witek Kazik (Poland)
|
|
7-3
|
2019-04-07 |
Lose vs
Toni Atanasio (Mexico)
|
|
3-8
|
2019-04-07 |
Win vs
Khabichi Chuluunbold (Mongolia)
|
|
7-3
|
2019-04-07 |
MOSER 9
|
Lose vs
Feofan Feofilakt (Russia)
|
|
4-11
|
2019-04-07 |
Win vs
Tito Bartolomé (Saint Vincent and the Grenad
|
|
13-5
|
2019-04-07 |
Win vs
Anaru Manaia (Solomon Islands)
|
|
7-3
|
2019-04-07 |
Win vs
Rosendo Teófilo (Costa Rica)
|
|
12-3
|
2019-04-07 |
Win vs
Khabichi Chuluunbold (Mongolia)
|
|
5-4
|
2019-04-07 |
Lose vs
Angelino Dimas (Argentina)
|
|
9-17
|
2019-04-07 |
Win vs
Witek Kazik (Poland)
|
|
12-11
|
2019-04-07 |
MOSER 10
|
Lose vs
Glauco Jafet (Belize)
|
|
4-7
|
2019-04-07 |
Lose vs
Angelino Dimas (Argentina)
|
|
1-8
|
2019-04-07 |
Win vs
Rosendo Teófilo (Costa Rica)
|
|
14-9
|
2019-04-07 |
MOSER 1
|
Lose vs
Uzzia Lindsey (Guinea)
|
|
3-4
|
2019-04-01 |
Win vs
Glauco Jafet (Belize)
|
|
13-5
|
2019-04-01 |
Win vs
Bernardino Nilo (Dominican Republic)
|
|
15-6
|
2019-04-01 |
Lose vs
Kwame Sithembile (Mauritius)
|
|
6-10
|
2019-04-01 |
Win vs
Muhammad al-Ghattas (Saudi Arabia)
|
|
10-9
|
2019-04-01 |
MOSER 1
|
Lose vs
Uzzia Lindsey (Guinea)
|
|
3-4
|
2019-04-01 |
Win vs
Glauco Jafet (Belize)
|
|
13-5
|
2019-04-01 |
Win vs
Bernardino Nilo (Dominican Republic)
|
|
15-6
|
2019-04-01 |
Lose vs
Kwame Sithembile (Mauritius)
|
|
6-10
|
2019-04-01 |
Win vs
Muhammad al-Ghattas (Saudi Arabia)
|
|
10-9
|
2019-04-01 |