MOSER 119
|
Lose vs
Ramzo Kujevic (Montenegro)
|
|
7-11
|
2020-07-17 |
Lose vs
Pierre-Hugue Beaute (Haiti)
|
|
4-7
|
2020-07-17 |
Lose vs
Muain Wenberg (Norway)
|
|
5-10
|
2020-07-17 |
MOSER 118
|
Lose vs
Agal Nwike (Nigeria)
|
|
4-7
|
2020-07-17 |
Lose vs
Nausha Helta (Jamaica)
|
|
5-9
|
2020-07-17 |
Lose vs
Ramzo Kujevic (Montenegro)
|
|
3-9
|
2020-07-17 |
MOSER 117
|
Lose vs
Nausha Helta (Jamaica)
|
|
8-9
|
2020-07-14 |
Lose vs
Aden Qalbi (Somalia)
|
|
8-10
|
2020-07-14 |
Win vs
Agal Nwike (Nigeria)
|
|
10-7
|
2020-07-14 |
MOSER 116
|
Lose vs
Gleofilo Elshot (Suriname)
|
|
4-7
|
2020-07-13 |
Lose vs
Frédéric Deruddere (Belgium)
|
|
2-9
|
2020-07-13 |
Lose vs
Jaomazava Anahy (Madagascar)
|
|
4-5
|
2020-07-13 |
MOSER 115
|
Lose vs
Ramzo Kujevic (Montenegro)
|
|
9-12
|
2020-07-11 |
Win vs
Steve Walch (Luxembourg)
|
|
7-6
|
2020-07-11 |
Lose vs
Pushpakashirantha Kappil (U.A.E.)
|
|
3-6
|
2020-07-11 |
MOSER 114
|
Lose vs
Frédéric Deruddere (Belgium)
|
|
2-6
|
2020-07-07 |
Win vs
Edrei Verdum (Uruguay)
|
|
4-3
|
2020-07-07 |
Win vs
Ibrahim Koto (Sierra Leone)
|
|
5-4
|
2020-07-07 |
Lose vs
Richard Rova (Papua New Guinea)
|
|
2-5
|
2020-07-07 |
MOSER 64
|
Lose vs
Frédéric Deruddere (Belgium)
|
|
8-9
|
2019-05-22 |
Lose vs
Nausha Helta (Jamaica)
|
|
2-9
|
2019-05-22 |
Lose vs
Mayeso Simiyu (South Sudan)
|
|
6-7
|
2019-05-22 |
MOSER 60
|
Lose vs
Edrei Verdum (Uruguay)
|
|
4-9
|
2019-05-18 |
Win vs
Hiroshimina Furusho (Japan)
|
|
8-3
|
2019-05-18 |
Lose vs
Ervand Papoyan (Armenia)
|
|
6-12
|
2019-05-18 |
Win vs
Ibrahim Koto (Sierra Leone)
|
|
7-6
|
2019-05-18 |
MOSER 59
|
Lose vs
Pushpakashirantha Kappil (U.A.E.)
|
|
2-5
|
2019-05-18 |
Lose vs
Pierre-Hugue Beaute (Haiti)
|
|
4-7
|
2019-05-18 |
Lose vs
Aurélien Osias (Chad)
|
|
7-9
|
2019-05-18 |
MOSER 58
|
Lose vs
Hiroshimina Furusho (Japan)
|
|
3-9
|
2019-05-18 |
Win vs
Pierre-Hugue Beaute (Haiti)
|
|
7-4
|
2019-05-18 |
Lose vs
Tendai Akachi (Comoros)
|
|
7-8
|
2019-05-18 |
MOSER 57
|
Win vs
Memi de Recinos (Guatemala)
|
|
9-6
|
2019-05-17 |
Win vs
Hiroshimina Furusho (Japan)
|
|
7-4
|
2019-05-17 |
Lose vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
2-12
|
2019-05-17 |
MOSER 56
|
Lose vs
Tito Bartolomé (Saint Vincent and the Grenad
|
|
5-11
|
2019-05-14 |
Win vs
Aurélien Osias (Chad)
|
|
4-3
|
2019-05-14 |
Lose vs
James Hens (Australia)
|
|
7-14
|
2019-05-14 |
MOSER 55
|
Lose vs
Pushpakashirantha Kappil (U.A.E.)
|
|
5-7
|
2019-05-14 |
Lose vs
Ervand Papoyan (Armenia)
|
|
4-10
|
2019-05-14 |
Lose vs
Muain Wenberg (Norway)
|
|
9-11
|
2019-05-14 |
MOSER 54
|
Lose vs
Nausha Helta (Jamaica)
|
|
3-4
|
2019-05-13 |
Lose vs
Ibrahim Koto (Sierra Leone)
|
|
5-10
|
2019-05-13 |
Win vs
Everulio Valdez Lopez (Mexico)
|
|
6-5
|
2019-05-13 |
MOSER 53
|
Lose vs
Xavier Enderica (Ecuador)
|
|
5-11
|
2019-05-13 |
Win vs
Everulio Valdez Lopez (Mexico)
|
|
5-3
|
2019-05-13 |
Lose vs
Evgeni Kaneva (Bulgaria)
|
|
4-9
|
2019-05-13 |
Win vs
Aurélien Osias (Chad)
|
|
5-3
|
2019-05-13 |
MOSER 44
|
Lose vs
Sergey Kostenko (Russia)
|
|
10-11
|
2019-05-05 |
Lose vs
Ibrahim Koto (Sierra Leone)
|
|
9-10
|
2019-05-05 |
Lose vs
Soha Gubicza (Hungary)
|
|
4-7
|
2019-05-05 |
MOSER 43
|
Lose vs
Hiroshimina Furusho (Japan)
|
|
7-14
|
2019-05-05 |
Lose vs
Domènec Xart (Andorra)
|
|
7-9
|
2019-05-05 |
Win vs
Pushpakashirantha Kappil (U.A.E.)
|
|
10-9
|
2019-05-05 |
MOSER 42
|
Lose vs
Alan Heppenstall (Great Britain)
|
|
9-12
|
2019-05-05 |
Lose vs
Soha Gubicza (Hungary)
|
|
9-13
|
2019-05-05 |
Win vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
11-9
|
2019-05-05 |
MOSER 41
|
Lose vs
Jeandre Saarhelo (Finland)
|
|
3-5
|
2019-05-03 |
Lose vs
Pierre-Hugue Beaute (Haiti)
|
|
3-7
|
2019-05-03 |
Lose vs
Muain Wenberg (Norway)
|
|
10-11
|
2019-05-03 |
Moser Champions Cup IV
|
Lose vs
Hiroshimina Furusho (Japan)
|
|
7-8
|
2019-05-02 |
Lose vs
Soha Gubicza (Hungary)
|
|
7-9
|
2019-05-02 |
Win vs
Joseph Giraudon (Gabon)
|
|
10-3
|
2019-05-02 |
MOSER 40
|
Lose vs
Aurélien Osias (Chad)
|
|
2-19
|
2019-05-02 |
Win vs
Xavier Enderica (Ecuador)
|
|
10-5
|
2019-05-02 |
Lose vs
Edrei Verdum (Uruguay)
|
|
3-10
|
2019-05-02 |
Win vs
Joseph Giraudon (Gabon)
|
|
10-3
|
2019-05-02 |
Lose vs
Nausha Helta (Jamaica)
|
|
10-11
|
2019-05-02 |
MOSER 39
|
Lose vs
James Hens (Australia)
|
|
7-11
|
2019-04-30 |
Lose vs
Jeandre Saarhelo (Finland)
|
|
5-11
|
2019-04-30 |
Win vs
Trésor Itoua (Republic of the Congo)
|
|
9-7
|
2019-04-30 |
MOSER 38
|
Lose vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
4-10
|
2019-04-30 |
Lose vs
Muain Wenberg (Norway)
|
|
7-9
|
2019-04-30 |
Lose vs
Xavier Enderica (Ecuador)
|
|
4-10
|
2019-04-30 |
MOSER 37
|
Lose vs
Muain Wenberg (Norway)
|
|
7-9
|
2019-04-28 |
Lose vs
Aurélien Osias (Chad)
|
|
4-11
|
2019-04-28 |
Win vs
Gope Jokesch (Austria)
|
|
12-4
|
2019-04-28 |
Lose vs
Mehreme Osmanollaj (Kosovo)
|
|
11-13
|
2019-04-28 |
MOSER 36
|
Win vs
Everulio Valdez Lopez (Mexico)
|
|
7-3
|
2019-04-28 |
Lose vs
Mahmud Imran (Jordan)
|
|
4-9
|
2019-04-28 |
Lose vs
Sergey Kostenko (Russia)
|
|
4-8
|
2019-04-28 |
MOSER 35
|
Lose vs
Pushpakashirantha Kappil (U.A.E.)
|
|
10-14
|
2019-04-27 |
Win vs
Pierre-Hugue Beaute (Haiti)
|
|
10-7
|
2019-04-27 |
Win vs
Iosif Adnan (Cyprus)
|
|
5-4
|
2019-04-27 |
Lose vs
Muain Wenberg (Norway)
|
|
2-6
|
2019-04-27 |
Win vs
Sergey Kostenko (Russia)
|
|
10-7
|
2019-04-27 |
MOSER 34
|
Lose vs
Pierre-Hugue Beaute (Haiti)
|
|
3-6
|
2019-04-27 |
Lose vs
Ibrahim Koto (Sierra Leone)
|
|
10-15
|
2019-04-27 |
Lose vs
Steve Walch (Luxembourg)
|
|
9-12
|
2019-04-27 |
MOSER 33
|
Lose vs
Pierre-Hugue Beaute (Haiti)
|
|
7-9
|
2019-04-27 |
Win vs
Paul Simeon (F.S. Micronesia)
|
|
12-4
|
2019-04-27 |
Lose vs
Landon Esmond (Fiji)
|
|
2-8
|
2019-04-27 |
MOSER 32
|
Lose vs
Muain Wenberg (Norway)
|
|
10-13
|
2019-04-27 |
Win vs
Joseph Giraudon (Gabon)
|
|
9-2
|
2019-04-27 |
Lose vs
Pushpakashirantha Kappil (U.A.E.)
|
|
4-6
|
2019-04-27 |
MOSER 31
|
Lose vs
Everulio Valdez Lopez (Mexico)
|
|
2-9
|
2019-04-26 |
Lose vs
Steve Walch (Luxembourg)
|
|
7-13
|
2019-04-26 |
Win vs
Fatsani Chima (Sudan)
|
|
9-4
|
2019-04-26 |
Recruit Tournament
|
Lose vs
Pierre-Hugue Beaute (Haiti)
|
|
3-10
|
2019-04-25 |
Win vs
Felix Innocent (Burundi)
|
|
5-4
|
2019-04-25 |
Win vs
Dophum Lotey (Bhutan)
|
|
12-11
|
2019-04-25 |
Win vs
Trésor Itoua (Republic of the Congo)
|
|
10-8
|
2019-04-25 |
Win vs
Alif Tarik (Afghanistan)
|
|
9-4
|
2019-04-25 |
MOSER Champions Cup III
|
Lose vs
Edrei Verdum (Uruguay)
|
|
5-6
|
2019-04-25 |
Win vs
James Hens (Australia)
|
|
5-3
|
2019-04-25 |
Lose vs
Frédéric Deruddere (Belgium)
|
|
5-13
|
2019-04-25 |
Win vs
Fatsani Chima (Sudan)
|
|
14-2
|
2019-04-25 |
Win vs
Jeandre Saarhelo (Finland)
|
|
7-5
|
2019-04-25 |