MOSER 23
|
Lose vs
Felix Moya (Honduras)
|
|
7-9
|
2019-04-13 |
Lose vs
Olufunke Chidiebube (DR Congo)
|
|
7-14
|
2019-04-13 |
Lose vs
Ramzo Kujevic (Montenegro)
|
|
3-4
|
2019-04-13 |
MOSER 22
|
Lose vs
Frédéric Deruddere (Belgium)
|
|
7-9
|
2019-04-11 |
Lose vs
Edrei Verdum (Uruguay)
|
|
5-6
|
2019-04-11 |
Lose vs
Lakola Evou (Cameroon)
|
|
6-8
|
2019-04-11 |
MOSER 21
|
Lose vs
Garaint Nkomane (South Africa)
|
|
6-8
|
2019-04-11 |
Lose vs
Jeandre Saarhelo (Finland)
|
|
4-9
|
2019-04-11 |
Win vs
Tito Bartolomé (Saint Vincent and the Grenad
|
|
11-8
|
2019-04-11 |
Win vs
Liam Daniel (Guyana)
|
|
11-7
|
2019-04-11 |
Moser Champions Cup II
|
Lose vs
Pushpakashirantha Kappil (U.A.E.)
|
|
7-11
|
2019-04-11 |
Lose vs
Steve Walch (Luxembourg)
|
|
9-10
|
2019-04-11 |
Lose vs
Ibrahim Koto (Sierra Leone)
|
|
2-7
|
2019-04-11 |
MOSER 20
|
Lose vs
Pushpakashirantha Kappil (U.A.E.)
|
|
7-8
|
2019-04-11 |
Lose vs
Evgeni Kaneva (Bulgaria)
|
|
3-7
|
2019-04-11 |
Lose vs
Steve Walch (Luxembourg)
|
|
2-7
|
2019-04-11 |
MOSER 19
|
Lose vs
Ramzo Kujevic (Montenegro)
|
|
3-7
|
2019-04-10 |
Win vs
Everulio Valdez Lopez (Mexico)
|
|
9-6
|
2019-04-10 |
Win vs
Nohoraa (Solomon Islands)
|
|
11-4
|
2019-04-10 |
Lose vs
Ibrahim Koto (Sierra Leone)
|
|
13-14
|
2019-04-10 |
MOSER 18
|
Lose vs
Pushpakashirantha Kappil (U.A.E.)
|
|
7-10
|
2019-04-10 |
Win vs
Mbwana Gumbo (Tanzania)
|
|
9-4
|
2019-04-10 |
Lose vs
Olufunke Chidiebube (DR Congo)
|
|
4-9
|
2019-04-10 |
MOSER 17
|
Lose vs
Everulio Valdez Lopez (Mexico)
|
|
3-5
|
2019-04-10 |
Win vs
Olufunke Chidiebube (DR Congo)
|
|
9-8
|
2019-04-10 |
Lose vs
Muain Wenberg (Norway)
|
|
5-9
|
2019-04-10 |
MOSER 16
|
Lose vs
Nirelė Kariniauskas (Lithuania)
|
|
8-12
|
2019-04-10 |
Lose vs
Aurélien Osias (Chad)
|
|
4-7
|
2019-04-10 |
Win vs
Sergey Kostenko (Russia)
|
|
7-4
|
2019-04-10 |
Win vs
Garaint Nkomane (South Africa)
|
|
9-7
|
2019-04-10 |
MOSER 15
|
Lose vs
Nadav Daled (Israel)
|
|
3-4
|
2019-04-10 |
Lose vs
Ramzo Kujevic (Montenegro)
|
|
4-5
|
2019-04-10 |
Win vs
Zedong Su (Taiwan)
|
|
8-7
|
2019-04-10 |
Lose vs
Jeandre Saarhelo (Finland)
|
|
3-7
|
2019-04-10 |
MOSER 14
|
Lose vs
Ramzo Kujevic (Montenegro)
|
|
5-9
|
2019-04-08 |
Lose vs
Olufunke Chidiebube (DR Congo)
|
|
8-11
|
2019-04-08 |
Lose vs
Tito Bartolomé (Saint Vincent and the Grenad
|
|
9-10
|
2019-04-08 |
MOSER 13
|
Lose vs
Frédéric Deruddere (Belgium)
|
|
9-10
|
2019-04-08 |
Win vs
Ibrahim Koto (Sierra Leone)
|
|
10-5
|
2019-04-08 |
Lose vs
Arsilan Bellis (Denmark)
|
|
3-9
|
2019-04-08 |
MOSER 12
|
Lose vs
Ibrahim Koto (Sierra Leone)
|
|
7-8
|
2019-04-07 |
Win vs
Frédéric Deruddere (Belgium)
|
|
13-3
|
2019-04-07 |
Win vs
Lakola Evou (Cameroon)
|
|
7-4
|
2019-04-07 |
Win vs
Nduduzo Ayanda (Eswatini)
|
|
13-7
|
2019-04-07 |
Win vs
Pétur Aron Kristinsson (Iceland)
|
|
6-2
|
2019-04-07 |
Lose vs
Ibrahim Koto (Sierra Leone)
|
|
4-7
|
2019-04-07 |
Win vs
José Brito (Venezuela)
|
|
12-7
|
2019-04-07 |
MOSER 11
|
Lose vs
Garaint Nkomane (South Africa)
|
|
5-10
|
2019-04-07 |
Win vs
Siguli Chitadze (Georgia)
|
|
9-8
|
2019-04-07 |
Lose vs
Jeandre Saarhelo (Finland)
|
|
3-8
|
2019-04-07 |
Win vs
James Hens (Australia)
|
|
8-2
|
2019-04-07 |
MOSER Champions Cup
|
Win vs
Lakola Evou (Cameroon)
|
|
7-6
|
2019-04-07 |
Win vs
Sergey Kostenko (Russia)
|
|
9-7
|
2019-04-07 |
Win vs
Soha Gubicza (Hungary)
|
|
7-6
|
2019-04-07 |
Win vs
José Brito (Venezuela)
|
|
10-5
|
2019-04-07 |
Win vs
Gleofilo Elshot (Suriname)
|
|
14-7
|
2019-04-07 |
Lose vs
Nohoraa (Solomon Islands)
|
|
7-8
|
2019-04-07 |
Win vs
Gokhangazi Serpin (Turkey)
|
|
10-9
|
2019-04-07 |
MOSER 10
|
Lose vs
Everulio Valdez Lopez (Mexico)
|
|
7-10
|
2019-04-07 |
Win vs
Sergey Kostenko (Russia)
|
|
10-3
|
2019-04-07 |
Win vs
Indraa Ah Kim (Singapore)
|
|
9-4
|
2019-04-07 |
Win vs
Ibrahim Koto (Sierra Leone)
|
|
10-4
|
2019-04-07 |
Win vs
Rosendo Teófilo (Costa Rica)
|
|
13-10
|
2019-04-07 |
Win vs
Gleofilo Elshot (Suriname)
|
|
8-1
|
2019-04-07 |
Lose vs
Hugo Cordova (Belize)
|
|
7-8
|
2019-04-07 |
MOSER 9
|
Win vs
Tito Bartolomé (Saint Vincent and the Grenad
|
|
12-7
|
2019-04-07 |
Lose vs
Sergey Kostenko (Russia)
|
|
9-11
|
2019-04-07 |
Win vs
Augustine Agyemang Badu (Ghana)
|
|
7-3
|
2019-04-07 |
Win vs
Steve Walch (Luxembourg)
|
|
10-6
|
2019-04-07 |
Win vs
Kalpit Machaczka (Poland)
|
|
9-3
|
2019-04-07 |
Win vs
Gleofilo Elshot (Suriname)
|
|
17-9
|
2019-04-07 |
Win vs
Khabichi Chuluunbold (Mongolia)
|
|
8-7
|
2019-04-07 |
MOSER 8
|
Win vs
Steve Walch (Luxembourg)
|
|
4-3
|
2019-04-07 |
Win vs
Lakola Evou (Cameroon)
|
|
11-10
|
2019-04-07 |
Win vs
Frédéric Deruddere (Belgium)
|
|
12-4
|
2019-04-07 |
Win vs
Rosendo Teófilo (Costa Rica)
|
|
10-3
|
2019-04-07 |
Win vs
Jeandre Saarhelo (Finland)
|
|
8-5
|
2019-04-07 |
Win vs
Davesusie Roswell (United States)
|
|
10-7
|
2019-04-07 |
Win vs
Mpho Mayeso (Gambia)
|
|
10-8
|
2019-04-07 |
MOSER 7
|
Lose vs
Long Neidl (China)
|
|
4-11
|
2019-04-07 |
Lose vs
Pétur Aron Kristinsson (Iceland)
|
|
4-20
|
2019-04-07 |
Win vs
Gokhangazi Serpin (Turkey)
|
|
8-7
|
2019-04-07 |
Win vs
Olufunke Chidiebube (DR Congo)
|
|
6-3
|
2019-04-07 |
MOSER 6
|
Win vs
Flogert Sharka (Albania)
|
|
9-7
|
2019-04-07 |
Lose vs
Indraa Ah Kim (Singapore)
|
|
4-8
|
2019-04-07 |
Win vs
Zedong Su (Taiwan)
|
|
6-4
|
2019-04-07 |
MOSER 1
|
Lose vs
Jeandre Saarhelo (Finland)
|
|
2-8
|
2019-04-01 |
Win vs
Khabichi Chuluunbold (Mongolia)
|
|
10-8
|
2019-04-01 |
Win vs
Fatsani Chima (Sudan)
|
|
7-6
|
2019-04-01 |
Win vs
Hisham Helwi (Lebanon)
|
|
9-5
|
2019-04-01 |
Lose vs
Alver Luzgin (Estonia)
|
|
7-9
|
2019-04-01 |
Win vs
Octavian Claudette (Malta)
|
|
11-10
|
2019-04-01 |
Win vs
Danny Sugira (Rwanda)
|
|
15-9
|
2019-04-01 |